SALES DEVELOPMENT MANAGER – SOFTWARE

Rekrutacja otwarta
Warszawa lub zdalnie
Dodane 1 miesiąc dni temu

Wymagany jest poprawny adres email.

9000 11000 PLN netto + VAT [UoP]

Warszawa, praca hybrydowa

Praca na pełen etat nie sprawia Ci już satysfakcji i szukasz rozwiązań dopasowanych do własnych potrzeb?  Brzmi ciekawie? Sprawdź nasze ogłoszenie i dołącz do naszego zespoły 🙂

IThouse to software house, który stawia na rozwój pracowników, pracę z nowymi technologiami oraz zapewnia ciekawe i różnorodne projekty. Naszym pracownikom dajemy możliwość rozwijania się zarówno w tych małych, dynamicznych projektach jak i dużych i wieloosobowych zespołach projektowych.  Zależy nam na Twoim rozwoju, bo chcemy rozwijać się razem z Tobą!

Czym będziesz się zajmować:

  • prowadzić sprzedaż  projektów IT oraz aplikacji w modelu Software As a service
  • pozyskiwać nowych klientów oraz rozwój współpracy z obecnymi klientami i partnerami
  • samodzielnie zarządzać całym procesem sprzedażowym
  • aktywnie współtworzyć  i realizować strategię rozwoju sprzedaży
  • uczestniczyć w konferencjach, imprezach branżowych

Szukamy Ciebie jeśli:

  • Świetnie sobie radzisz z nawiązywaniem relacji biznesowych w sektorze B2B oraz posiadasz doświadczenie zawodowe w sprzedaży usług B2B min. 2 lata
  • Posiadasz doświadczenie w sprzedaży usług i rozwiązań IT – świetnie jeśli sprzedawałeś software development 🙂
  • Masz odpowiednią wiedzę technicznej (związaną software developmentem) umożliwiającą zrozumienie realizację projektów i stanowisk IT
  • Znasz narzędzia wspierające sprzedaż i marketing: etc Mailchimp, Gogle Ads, Facebook Manage, Lead generation
  • Jesteś kreatywny i dynamiczny w działaniu
  • Szybko uczysz się, dobrze sobie radzisz z nowych technologii oraz świetnie czujesz się w sektorze IT
  • Posiadasz wysokie umiejętności interpersonalne i negocjacyjne
  • Posiadasz orientację na klienta i zdolność identyfikacji jego potrzeb
  • Jesteś pro-aktywny  w poszukiwaniu nowych możliwości biznesowych
  • Jesteś samodzielny oraz silne zorientowanie na cel
  • Posiadasz umiejętność priorytetyzacji powierzonych zadań, organizacja pracy własnej
  • G-suite

  • Trello

  • Office

  • Teams

  • ClickUp

Oferta pracy
Jakie będą Twoje obowiązki?

Pozyskiwanie nowych klientów

50

Utrzymywanie długofalowych relacji z Klientami

40

Praca zespołowa przy róznych projektach (sprzedaż, marketing, rekrutacja)

10

Co możemy Ci zaproponować?
  • Możesz liczyć na stałą podstawę i system prowizyjny adekwatne do osiąganych wyników
  • Przestrzeń do rozwoju i pracy w ciekawych projektach dla wielu znanych marek
  • Dużą samodzielność i swobodę w działaniu, bo jesteśmy otwarci na Twoje pomysły
  • Sam decydujesz kiedy pracujesz i gdzie pracujesz. 2 razy w tygodniu chcemy się z Tobą spotkać w biurze przy pysznej kawie, reszta to Twój wybór 🙂
  • Pracę w zgranym zespole, gdzie doceniana jest indywidualność
  • Współpracę z naszym zespołem IT oraz klientami w zakresie wsparcia w realizacji projektów z wykorzystaniem ciekawych i nowych narzędzi. Technologie w których pracujemy: Python, PHP, Java, React, Angular, WordPress, obszary UX/UI
  • Dostęp do narzędzi wspierających pracę (baza i system do zarządzania klientami Pipedrive), pracujemy wykorzystując narzędzia Workspace, Trello, Slack, Teams, Clickup)
  • Transparentne i luźne środowisko pracy
  • Pakiet medyczny
  • Brak dress code-u
  • Biuro w samym centrum Warszawy

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!