Front-end Developer (React)

Rekrutacja otwarta
Dodane 4 miesiące dni temu

Wymagany jest poprawny adres email.

11000 14000 PLN netto + VAT [B2B]

Warszawa/Zdalnie

Dołącz do zespołu wykwalifikowanych Developerów zajmujących się rozwojem produktu dla setek tysięcy użytkowników. IThouse wspiera dział Digital i Performance Marketingu w realizacjach prac związanych z digitalizacją produktów Orange. Nasz zespół projektowy wspiera Orange w szerokim zakresie począwszy od prac badawczych, tworzenia koncepcji UX produktów i usług Orange, webdesignu serwisów, aż po kodowanie i wdrażanie serwisów. Jako Front-end Developer(React) będziesz odpowiedzialny z budowanie i implementowanie nowych  funkcjonalności i zapewnianie najlepszej jakości kodu.

Szukamy Ciebie jeśli:

  • Masz min 4 letnie doświadczenie w tworzeniu aplikacji Front-end
  • Bardzo dobrze znasz JavaScript (ES5,ES6), React,
  • Swobodnie posługujesz się CSS3, HTML5
  • Posiadasz praktyczne doświadczenie z systemami kontroli takim jak: Git, Perforce,
  • Znasz język angielski na poziomie B2

Czym będziesz się zajmować?

  • Opracowanie nowych funkcji interfejsu użytkownika w React
  • Dbanie o jakość i rozwój aplikacji
  • testowanie funkcjonalności
  • wprowadzanie dobrych praktyk, code review

Stack Technologiczny:

  • Javascript
  • React
  • HTML/CSS
  • Git
  • REST
  • JavaScript

  • React

  • HTML/CSSS

Oferta pracy
Jakie będą Twoje obowiązki?

kodowanie

40

code review

20

testowanie

40

Co możemy Ci zaproponować?
  • Niekończące się możliwości rozwoju i doskonalenia umiejętności
  • Praca w organizacji, która dba o pracowników i docenia indywidualność
  • Dużą samodzielność i swobodę w działaniu
  • Program wdrożeniowo – szkoleniowy
  • Elastyczne godziny pracy i możliwość pracy zdalnej
  • Brak oficjalnego dress code’u
  • Praca w zgranym zespole pasjonatów IT
  • Prywatną opiekę medyczną

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!