Python Developer

Rekrutacja otwarta
Dodane 4 miesiące dni temu

Wymagany jest poprawny adres email.

12000 16000 PLN netto + VAT [B2B]

Warszawa/Zdalnie

Dołącz do naszego zespołu ekspertów i specjalistów jako Python Developer! Będziesz uczestniczyć w różnorodnych projektach z dostępem do najnowszych wzorców technicznych i biznesowych. Dzięki temu, że pracujemy dla wielu firm – startupów, średnich firm i korporacji, zawsze mamy do zaoferowania ciekawe projekty. W naszym zespole będziesz pracować z takimi firmami jak: Orange Polska, BNP Paribas Securities Services Poland, Poczta Polska,  FMC.

Czym będziesz się zajmować?

  • Tworzeniem od zera oraz rozwijanie istniejących aplikacji opartych o Python
  • Dbaniem o wysoką jakość kodu
  • Tworzeniem rozwiązań pozwalających na optymalne przetwarzanie dużej ilości danych

Szukamy Ciebie jeśli:

  • Masz minimum 4 lata doświadczenia w programowaniu w  języku Python i  freamworku Django
  • Posiadasz doświadczenia w pracy z web services
  • Wykorzystujesz wzorce projektowe
  • Posiadasz znajomość relacyjnych baz danych MySQL lub PostgreSQL
  • Znasz język angielski na poziomie B2

Stack Technologiczny:

  • Python
  • Django
  • MySQL
  • Git
  • Kubernetes
  • AWS
  • RabbitMQ

  • Python

  • Django

Oferta pracy
Jakie będą Twoje obowiązki?

kodowanie

60

tworzenie nowych fukncjonalności

30

współpraca z zespołem developerskim

10

Co możemy Ci zaproponować?
  • Niekończące się możliwości rozwoju i doskonalenia umiejętności
  • Praca w organizacji, która dba o pracowników i docenia indywidualność
  • Dużą samodzielność i swobodę w działaniu
  • Program wdrożeniowo – szkoleniowy
  • Elastyczne godziny pracy i możliwość pracy zdalnej
  • Brak oficjalnego dress code’u
  • Praca w zgranym zespole pasjonatów IT
  • Prywatną opiekę medyczną

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!