PHP Developer

Rekrutacja otwarta, Zostaw swoje CV
Dodane 3 tygodnie dni temu

Cechy oferty pracy

Stanowiskoprogramista

Wymagany jest poprawny adres email.

16000 20000 PLN netto [B2B]

Warszawa [Zdalnie]

Rekrutacja otwarta

Zakres zadań:

Jesteś perfekcjonistą i maniakiem architektury internetowej?

Lubisz pracę w obszarze innowacyjnych rozwiązań w zakresie komunikacji oraz nowych technologii informatycznych?

Chcesz pracować w przyjaznej atmosferze i dołączyć do grona profesjonalistów? Dobrze trafiłeś!

Dla naszego Klienta z branży Fintech szukamy PHP Developera,  który wesprze team swoją wiedzą i zaangażowaniem :). Jako firma wywodząca się ze start-upu, ze względu na wciąż rosnące zapotrzebowanie, szukamy osoby ciekawej świata, wiedzy, nowych rozwiązań i otwartej na zmieniające się w miarę zapotrzebowania projekty. Jeśli masz doświadczenie jako Programista PHP, a możliwość rozwoju jest Twoim motorem napędowym, to szukamy właśnie Ciebie 🙂

Dla kogo będziesz pracować?

Nasz klient to szybko rosnąca spółka z branży Fintech, współpracująca z dużymi markami z branży eCommerce.

Firma stawia na rozwój pracowników, pracę z nowymi technologiami, oraz zapewnienie ciekawych i różnorodnych projektów.  Obecnie markę tworzy 70-ciu specjalistów.

Jeśli dołączysz do zespołu PHP Developerów, to do Twoich obowiązków należeć będzie :

  • codzienna praca w Scrumie;
  • tworzenie aplikacji, korzystającej z rozległej wiedzy na temat PHP, Symfony;
  • praca z micro serwisami i nowymi technologiami;
  • pisanie wydajnego, wielokrotnego użytku i łatwego w utrzymaniu kodu, zachowując zgodność ze standardami kodowania;
  • testowanie i utrzymanie oprogramowania, aby zapewnić wysoką funkcjonalność i optymalizację.

Wymagania:

@ znajomość PHP min wersja 5. lub wyższa

@ znajomość HTML5, CSS, JavaScript,

@ umiejętność modelowania danych,

@ znajomość  bazy MySQL

@ umiejętność tworzenia czytelnego, wydajnego kodu zgodnego z wytycznymi PSR,

@ znajomość narzędzi wspomagających pracę grupową: Git, Slack,

@ doświadczenie w tworzeniu i korzystaniu z API (REST, SOAP),

@ umiejętność analitycznego myślenia,

@ samodzielności i kreatywnego podejścia do pracy,

@ kreatywnego podejścia do projektów,

@ łatwość nawiązywania kontaktów,

@ otwartość na ludzi i ich potrzeby,

@ samodzielności.

Mile widziane:

@ znajomość technologii: Composer, jQuery, Ajax/JSON,

@ doświadczenie z micro serwisami,

@ doświadczenie z AWS,

@ doświadczenie min. 1 rok z Symfony,

@ doświadczenie z Rabbit.

Jeśli aktualnie znasz inny framework np. Zend lub Laravel – nie zniechęcaj się! Śmiało aplikuj!

  • PHP

  • MySQL

Jakie będą Twoje obowiązki?

pisanie wydajnego, wielokrotnego użytku i łatwego w utrzymaniu kodu, zachowując zgodność ze standardami kodowania;

50

tworzenie aplikacji, korzystającej z rozległej wiedzy na temat PHP, Symfony;

30

praca z micro serwisami i nowymi technologiami;

20

Co możemy Ci zaproponować?
  • Atrakcyjne wynagrodzenie na stanowisku Mid Dewelopera (12.500 – 14.000 zł netto, B2B), na stanowisku Senior Developera (16.000 – 20.000 zł netto, B2B)
  • Dużo dodatkowej wiedzy,
  • Macbook Pro M1 lub Lenovo Latitude,
  • Elastyczny czas pracy,
  • Realny wpływ na funkcjonowanie firmy i budowę przyjaznego miejsca pracy,
  • Zaufanie i szacunek do tego, kim jesteś i co robisz,
  • Miejsce pracy: zdalnie, później hybrydowo;
  • Transparentne i luźne środowisko pracy.

Jak będzie wyglądać rekrutacja:

  • Etap 1: Spotkanie z Team Leaderem
  • Etap 2: Spotkanie z CTO

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!