Wirtualna Asystentka 1/3 etatu

Rekrutacja otwarta
Dodane 8 miesięcy dni temu

1600 2200 PLN netto [B2B]

Warszawa/Zdalnie

Praca na pełen etat nie sprawia Ci już satysfakcji i szukasz rozwiązań dopasowanych do własnych potrzeb? Chiałabyś/aś realizować projekty dla kilku firm i samodzielnie zarządzać czasem pracy i zadaniami?  Brzmi ciekawie? Sprawdź nasze ogłoszenie i dołącz do naszego zespołu 🙂

 Kogo szukamy:

  • Osoby z minimum 3 letnim doświadczeniem na stanowisku office managera lub pokrewne
  • Osoby ze znajomością przepisów prawa polskiego szczególnie w zakresie kadr i księgowości
  • Lubisz planować zadania i nie wyobrażasz sobie pracy bez narzędzi takich jak: Trello, Asana, Jira, Ganttproject itd.
  • Na co dzień pracujesz z pakietem Microsoft Office, G-Suit i bez problemu przygotujesz kosztorys, prezentację, raport lub korektę dokumentów
  • Czujesz się swobodnie w komunikacji z klientami, bo jesteś osobą otwartą i dociekliwą
  • Masz doświadczenie we współpracy z software house, firmami z sektora b2b lub firmy outsourcingowej
  • Każde zadanie traktujesz jako nowe wyzwanie i wykonujesz je z dokładnością i rzetelnością, bo zależy Ci na jakości
  • Szybko reagujesz na zmieniające się środowisko i nowe zadania, bo lubisz jak się dzieje

Zakres zadań:

  • Kompleksowa obsługa zadań administracyjnych firmy
  • Wsparcie w rozliczaniu oraz monitorowanie prac projektowych i pracowników
  • Ścisła współpraca z kadrami i księgową w zakresie dokumentacji pracowniczej
  • Nadzór nad fakturowaniem i prowadzenie rozliczeń z klientami
  • Dbania o poprawności i prawidłowy obieg dokumentów
  • Załatwianie spraw w urzędach
  • Przygotowanie umów handlowych i partnerskich
  • Przygotowywaniu prezentacji lub zestawień ofert
  • Współpraca z kontrahentami, klientami i współpracownikami
  • Tworzenie i korekty: dokumentów, raportów
  • G-suite

  • Trello

Oferta pracy
Jakie będą Twoje obowiązki?

Ścisła współpraca z prezesem

50

Dbania o poprawności i prawidłowy obieg dokumentów

30

Tworzenie dokumentów, ofert i prezentacji

20

Co możemy Ci zaproponować?
  • Elastyczną formę zatrudniania w wymiarze 1/3 dopasowaną do Twoich potrzeb (umowa zlecenie, B2B)
  • Możliwość pracy zdalnej  4 dni w tygodniu
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia (rozliczenie godzinowe)
  • Dawką pozytywnej energii i wsparcie zespołu, który tworzą ludzie z pasją
  • Możliwość rozwoju poprzez współpracę ze znanymi markami w Polsce i na świecie
  • Dużą samodzielność i swobodę w działaniu
  • Nasze biuro mieści się w ścisłym centrum Warszawy

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!