.Net Developer

Rekrutacja otwarta
Dodane 5 miesięcy dni temu

Wymagany jest poprawny adres email.

16000 21000 PLN netto + VAT [B2B]

Warszawa [Zdalnie]

Poszukujemy .Net Developera, który dołączy do nowo powstającego zespołu programistów dla klienta z Wielkiej Brytanii. Projekt dotyczy najnowocześniejszych i najbardziej skutecznych rozwiązań z branży logistycznej w zakresie systemów geolokalizacji, zarządzania flotą i czasem dostaw. Twoją rolą będzie tworzenie i rozwijanie aplikacji dla użytkowników na rynku międzynarodowym w metodyce scrum.

Szukamy Ciebie jeśli:

  • Masz minimum 2 letnim doświadczeniem w pracy z platformą .Net i językiem C#
  • Posiadasz wiedzę w zakresie systemów rozproszonych
  • Masz doświadczenie w migracji danych do AWS czy Azure
  • Znasz Kubernetes
  • Znasz język angielski w mowie i piśmie na poziomie B2/C1

Twoje zadania:

  • Migracja oprogramowania do architektury mikroserwisów w pierwszej fazie projektu
  • Tworzenie oprogramowania i budowanie aplikacji  z użyciem .NET
  • Rozwijanie aplikacji i implementacja nowych rozwiązań
  • Ścisła współpraca z zespołem developerów, projekt managerem w Polsce i w Wielkiej Brytanii
  • .NET

  • C#

  • Azure

Oferta pracy
Jakie będą Twoje obowiązki?

Kodowanie

40

Tworzenie nowych fukcjonalności

30

Testowanie

30

Co możemy Ci zaproponować?
  • Praca nad nowo powstającymi produktami
  • Praca w organizacji, która dba o pracowników i docenia indywidualność
  • Dużą samodzielność i swobodę w działaniu
  • Program wdrożeniowo – szkoleniowy
  • Elastyczne godziny pracy i możliwość pracy zdalnej
  • Brak oficjalnego dress code’u
  • Praca w zgranym zespole pasjonatów IT
  • Prywatną opiekę medyczną

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!