Junior IT Recruitment Consultant

Rekrutacja otwarta
Warszawa lub zdalnie
Dodane 5 miesięcy dni temu

Wymagany jest poprawny adres email.

2800 4000 PLN [B2B]

Warszawa, Centrum, Marszałkowska

Zakres zadań:

Czym będziesz się zajmować:

? odpowiadał za proces rekrutacji

? aktywnie poszukiwał kandydatów na stanowiska IT

? prowadził rozmowy rekrutacyjne

? monitorował rynek pracy

? współpracował i współdziałał w działaniach employer branding

? współpracował z zespołem technicznym

? wiele innych ciekawych wyzwań 🙂

  • office

  • G-suite

  • Trello

Oferta pracy
Jakie będą Twoje obowiązki?

będziesz odpowiadał za proces rekrutacji

32

aktywnie poszukiwał kandydatów na stanowiska IT

73

prowadził rozmowy rekrutacyjne

38

Co możemy Ci zaproponować?

Co oferujemy:

✅Stanowisko, na którym masz możliwość zarządzania  swoją pracą oraz podejmowania decyzje w kontekście rekrutacji

✅Dużo wiedzy na temat wykorzystania najnowszych narzędzi do rekrutacji oraz digital HR

✅ Solidną dawkę wiedzy i praktyki w zakresie realizacji projektów rekrutacyjnych

✅ Współpracę z znanymi markami w Polsce i na świecie

✅Atrakcyjne wynagrodzenie  (solidną prowizje za realizację projektów rekrutacyjnych)

✅Możliwość pracy w młodym, energicznym zespole ludzi z pasją i ogromną dawką pozytywnej energii

✅Możliwość rozwoju oraz konkretną scieżkę kariery

✅ Nowoczesne biuro zlokalizowane w samym centrum Warszawy blisko stacji metro Świętokrzyska – zobacz na naszej stronie

✅Możliwość pracy zdalnej (do uzgodnienia)

✅ Elastyczne godziny pracy

✅Dostęp do narzędzi wspierających pracę (baza i system do zarządzania kandydatami, aplikację wpierające pracę i zarządzanie projektami)

✅Forma zatrudnienia: umowa zlecenie / B2B / Lub inne

Czego oczekujemy:

@ Doświadczenie min. 1 rok w prowadzeniu projektów rekrutacyjnych

@ Przynajmniej podstawowej znajomości technologii it (w teorii lub praktyce)

@ Obeznanie się w narzędziach rekrutacyjnych

@ Kreatywnego podejścia do projektów

@ Łatwość nawiązywania kontaktów.

@ Otwartość na ludzi i ich potrzeby

@ Zamiłowania i pasji do branży HR / lub EB

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!