JEE Developer

Rekrutacja otwarta
Dodane 2 miesiące dni temu

Wymagany jest poprawny adres email.

17000 20000 PLN [B2B]

Łódź

Dołącz do grona specjalistów i ekspertów jako JEE Developer i rozwijaj platformę telewizji internetowej na skale światową. Będziesz wprowadzał zaawansowane rozwiązania i usprawnienia w unikalnym projekcie dotyczący platform OTT i TV (Czas trwania projektu 6 miesięcy).

Dla nas ważne jest:

  • Co najmniej 4 letnie doświadczenie w programowaniu
  • Bardzo dobra znajomość Java SE, Spring Boot
  • Znajomość architektury mikrousług
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2/C1

Dodatkową zaletą będzie:

  • znajomość: Jira, Confluence,  AWS ECR

Stack technologiczny:

  • JSE
  • Spring Boot
  • MongoDB
  • ZooKeeper
  • InteliJ IDEA
  • Maven
  • Jenkins
  • SonarQube
  • Kubernetes
  • Docker
  • Git
Oferta pracy
Jakie będą Twoje obowiązki?

Kodowanie

70

Rozwijanie nowych fukcjonalności

20

Praca zespołowa

20

Co możemy Ci zaproponować?
  • Międzynarodowe środowisko pracy
  • Niekończące się możliwości rozwoju i doskonalenia umiejętności w tym program szkoleniowy
  • Elastyczne godziny pracy i możliwość pracy zdalnej
  • Brak oficjalnego dress code’u
  • Praca w zgranym i wspierającym zespole specjalistów
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Wiele ciekawych wydarzeń i imprez firmowych

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!