Java Developer

Rekrutacja otwarta
Dodane 4 miesiące dni temu

15000 19000 PLN netto + VAT [B2B]

Warszawa/Zdalnie

Tworzymy zgrane teamy i dajemy szerokie możliwości rozwoju. Chcesz tworzyć oprogramowanie od początku do końca i cały czas uczyć się nowych technologii?  Dzięki temu, że pracujemy dla wielu firm – startupów, średnich firm i korporacji, zawsze mamy do zaoferowania ciekawe projekty. W naszym zespole będziesz pracować z takimi firmami jak: Orange Polska, BNP Paribas Securities Services Poland, Poczta Polska,  FMC.
Sprawdź nas!

Czym będziesz się zajmować:

  • Tworzenie oprogramowania i budowanie aplikacji z użyciem języka Java
  • Rozwijanie aplikacji i implementacja nowych rozwiązań
  • Dbaniem o wysoką jakość kodu
  • Współpraca z zespołem projektowym

Szukamy Ciebie jeśli:

  • Masz doświadczenie w programowaniu aplikacji z wykorzystaniem Java, Spring, Hibernate, Maven, GIT, REST, SOAP
  • Znasz sposoby testowania i monitorowania aplikacji
  • Masz co najmniej 4 letnie doświadczenie w programowaniu
  • Znasz wzorce projektowe i architektoniczne
  • Znasz języka angielskiego na poziomie B2

Dodatkową zaletą będzie:

  • Doświadczenie z mikroserwisami

Stack technologiczny:

  • Java
  • Spring, Springboot
  • Hibernate
  • Git, Jira, Jankins
  • SQL
  • Java

  • Spring

Oferta pracy
Jakie będą Twoje obowiązki?

kodowanie

50

tworzenie nowych fukncjonalności

40

praca projektowa

10

Co możemy Ci zaproponować?
  • Praca nad nowo powstającymi produktami
  • Praca w organizacji, która dba o pracowników i docenia indywidualność
  • Dużą samodzielność i swobodę w działaniu
  • Program wdrożeniowo – szkoleniowy
  • Elastyczne godziny pracy i możliwość pracy zdalnej
  • Brak oficjalnego dress code’u
  • Praca w zgranym zespole pasjonatów IT
  • Prywatną opiekę medyczną

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!