IT Support Engineer

Rekrutacja otwarta
Dodane 7 miesięcy dni temu

Wymagany jest poprawny adres email.

6000 6500 PLN netto + VAT [B2B]

Warszawa

Możesz pochwali się pierwszymi doświadczeniami w IT i chcesz rozwijać się dalej? Zależy Ci na indywidualnym podejściu przełożonego i pracy na rynkach zagranicznych?  To świetnie się składa, sprawdź naszą ofertę 🙂

Czym będziesz się zajmować:

  • Wsparciem ok. 50 użytkowników
  • Monitorowanie i bieżącą obsługą zgłoszeń dotyczących problemów związanych ze sprzętem informatycznym i aplikacjami
  • Diagnozowaniem i rozwiązywaniem problemów sieciowych
  •  Instalowaniem, konfigurowaniem sprzętu komputerowego oraz urządzeń peryferyjnych
  • Wdrażaniem swoich pomysłów i nowych rozwiązań

Szukamy Ciebie, jeśli:

  •  Masz 2 lata doświadczenia we wsparciu użytkowników i rozwiązywaniu problemów technicznych IT
  • Znasz: Windows 7/8/10 Pro, MS Office 2013/2016
  • Realizowałeś zadania związane z Active Directory
  • Rozwiązywałeś/aś problemy związane z sieciami: Lan/Wan
  • Znasz język angielski na poziomie B2 (50% komunikacji w języku angielskim)
  • Wyróżnia Cię dociekliwość i otwartość

Dodatkową zaletą będzie:

  • Doświadczenie w rozwiązywaniu problemów związanych z software/hardware
  • Praktyczna znajomość MS Office 365
  • Twoja otwartość na podróże służbowe i sporadyczną pracę w niestandardowym systemie godzinowym
  • Active Directory

  • Dell

  • Office 365

Jakie będą Twoje obowiązki?

Przyjmowanie i analizowanie zgłoszeń

50

Komunikacja z użytkownikami

70

Wdrażanie nowych rozwiązań

30

Co możemy Ci zaproponować?
  • Pracę w nowoczesnym biurze w samym centrum Warszawy
  •  Indywidualne podejście do Ciebie i twojego rozwoju
  • Solidną dawkę wiedzy i wsparcie przełożonego
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz extra bonusy za dodatkowe godziny pracy poza standardowym systemem
  • Możliwość podróży służbowych i poznawania nowych rynków

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!