IT Support Engineer

Rekrutacja otwarta
Dodane 3 miesiące dni temu

Wymagany jest poprawny adres email.

5000 7000 PLN [B2B]

Warszawa

Zakres zadań:
  • Wsparcie użytkowników w międzynarodowym środowisku na rynkach zagranicznych
  • Zapewnienie wsparcia ok 50 użytkownikom w zakresie potrzeb i problemów dotyczących sprzętu informatycznego i aplikacji
  • Monitorowanie i bieżąca obsługa zgłoszeń
  • Diagnozowanie i rozwiązywanie problemów sieciowych
  •  Instalowanie, konfiguracja sprzętu komputerowego oraz urządzeń peryferyjnych
  • Wdrażanie nowych rozwiązań związanych ze wsparciem użytkowników

Dla nas ważne jest:

  •  1-2 lata doświadczenia we wsparciu użytkowników, rozwiązywaniu problemów technicznych IT, lub jako administrator sieciowy
  • Znajomość: Windows 7/8/10 Pro, MS Office 2013/2016, Outlook, Active Directory, sieci: Lan/Wan, produkty Dell
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiającą swobodną komunikację w mowie i w piśmie (ok 50% komunikacji)

Dodatkową zaletą będzie:

  • Doświadczenie we wsparciu użytkowników w zakresie Software/Hardware
  • Komunikatywność oraz zaangażowanie w powierzone zadania
  • Otwartość na możliwość sporadycznych podróży służbowych i dodatkowe godziny poza standardowym systemem pracy
  • Znajomość rozwiązań z zakresu: MS Office 365, Usos
  • Active Directory

  • Dell

  • Office 365

Jakie będą Twoje obowiązki?

Przyjmowanie i analizowanie zgłoszeń

50

Komunikacja z użytkownikami

70

Wdrażanie nowych rozwiązań

30

Co możemy Ci zaproponować?
  • Pracę w nowoczesnym biurze w samym centrum Warszawy
  •  Indywidualne podejście i wsparcie przełożonego
  • Solidną dawkę wiedzy i rozwój kompetencji dzięki pracy w zróżnicowanym międzynarodowym środowisku
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz extra bonusy za dodatkowe godziny pracy poza standardowym systemem
  • Możliwość podróży służbowych i poznawania nowych rynków

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!