Graphic Designer Freelancer

Rekrutacja otwarta
Dodane 3 miesiące dni temu

Wymagany jest poprawny adres email.

30 50 PLN netto stawka godzinowa [B2B]

Warszawa/Zdalnie

Jeżeli tak samo jak my podchodzisz z pasją do tworzenia nowoczesnych rozwiązań, to świetnie się składa! Dołącz do naszego zespołu jako Graphic Designer!

Czym będziesz się zajmować:

  • Stworzeniem brandbooka firmowego
  • Tworzeniem bieżących grafiki do social mediów
  • Tworzeniem infografik na stronę internetową
  • Przygotowywaniem poszczególnych wizualizacji np. tworzeniem mockupów do case studies
  • Będziesz mieć możliwość dodatkowych prac na rzecz klientów, jak np. projektowanie stron internetowych

Szukamy Ciebie, jeśli:

  • Masz  2-3 lata doświadczenia w projektowaniu i przygotowywaniu materiałów graficznych
  • Doświadczenie zdobywałeś/aś m.in. w agencjach marketingowych/interaktywnych
  • Posiadasz  doświadczenie w tworzeniu brandbooków
  • Znasz narzędzia: Adobe Photoshop, Adobe Illustrator, Adobe inDesign
  • Lubisz pracować w zespole i chętnie dzielisz się wiedzą oraz pomysłami
  • Możesz pochwalić się ciekawym portfolio
  • Adobe Photoshop

  • Adobe Illustrator

  • Adobe inDesign

Oferta pracy
Jakie będą Twoje obowiązki?

Tworzenie grafik i wizualizacji

40

Ścisła współprac z zespołem marketingu

40

Współpraca przy projektowaniu stron internetowych na rzecz klientów

20

Co możemy Ci zaproponować?
  • Elastyczną formę zatrudniania dopasowaną do Twoich potrzeb (umowa zlecenie, B2B)
  • Pracę zdalną w 100% z możliwością pracy w biurze w samym centrum Warszawy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia (rozliczenie godzinowe)
  • Dawkę pozytywnej energii i wsparcie zespołu, który tworzą ludzie z pasją
  • Możliwość rozwoju poprzez współpracę ze znanymi markami w Polsce i na świecie
  • Dużą samodzielność i swobodę w działaniu

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!