Full Stack Developer – for Java

Rekrutacja otwarta
Dodane 6 miesięcy dni temu

Wymagany jest poprawny adres email.

16000 18000 PLN netto + VAT [B2B]

Warszawa/Zdalnie

Jeżeli tak samo jak my podchodzisz z pasją do tworzenia nowoczesnych rozwiązań, to świetnie się składa! Dołącz do naszego zespołu jako Full Stack Developer.  W Ithouse stawiamy na otwartość i transparentność relacji. Dbamy o to, aby każdemu dobrze się pracowało. Możesz liczyć także na różnorodne zadania i projekty. Będziesz tworzyć i rozwijać wyjątkowe aplikacje, bo stawiamy na profesjonalizm, a naszymi klientami są znane i rozpoznawalne marki na rynku.

Czym będziesz się zajmować:

  • Budowaniem i projektowanie aplikacji Ecommerce
  • Implementowaniem nowych funkcjonalności
  • Testowaniem
  • realizacją Code review kolegów jak i swoim
  • Będziesz współpracować z kilkuosobowym zespołem developerów i UX Designerami

Szukamy Ciebie, jeśli:

  • Masz m.in. 4-letnie doświadczenia na stanowisku programista Java?
  • Realizowałeś projekty z wykorzystaniem: Spring/ Hibernate/JS/CSS3/HTML5/React?
  • Znasz sposoby testowania i monitorowania aplikacji?
  • Znasz język angielski na poziomie B2

Dodatkową zaletą będzie:

  • doświadczenie z mikroserwisami

Stack technologiczny:

  • Java 8
  • Spring
  • Hibernate
  • GIT
  • MySQL
  • JavaScript
  • React
  • Docker
  • REST API
  • Mikroserwisy
  • Java

  • Spring

  • React

Oferta pracy
Jakie będą Twoje obowiązki?

Kodowanie

50

Projektowanie i wytwarzanie nowych funkcjonalności produktu

40

Współpraca z zespołem projektowym

10

Co możemy Ci zaproponować?
  • Niekończące się możliwości rozwoju i doskonalenia umiejętności
  • Praca w organizacji, która dba o pracowników i docenia indywidualność
  • Dużą samodzielność i swobodę w działaniu
  • Program wdrożeniowo – szkoleniowy
  • Elastyczne godziny pracy i możliwość pracy zdalnej
  • Brak oficjalnego dress code’u
  • Praca w zgranym zespole pasjonatów IT
  • Prywatną opiekę medyczną

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!