DevOps Engineer

Rekrutacja otwarta
Dodane 4 miesiące dni temu

Wymagany jest poprawny adres email.

14000 17000 PLN netto + VAT [B2B]

Warszawa/Zdalnie

W Ithouse zrealizujesz swoje pasje w przyjemnej atmosferze, wśród inspirujących i twórczych ludzi. Dołącz do zespołu ekspertów i specjalistów jako DevOps Engineer, gdzie będziesz odpowiedzialny za utrzymanie dużego i nowoczesne środowiska IT.

Czym będziesz się zajmować:

  • Automatyzacją i wdrażaniem aplikacji na środowiska testowe, preprodukcyjne i produkcyjne
  • Zarządzaniem klastrem Kubernetes głównie w zakresie bezpieczeństwa i wydajności
  • Automatyzacją procesów CI/CD
  • Wdrożeniem monitoringu aplikacji na podstawie Dynatrace
  • Wsparciem zespołu developerów
  • Analizowaniem infrastruktury i wdrażaniem optymalnych rozwiązań

Szukamy Ciebie jeśli:

  • Masz min 3-letnie doświadczenie w obszarze DevOps
  • Posiadasz doświadczenia z zakresu tworzenia systemów wysokiej dostępności opartych o rozwiązania chmurowe (AWS, AZURE)
  • Znasz środowiska Linux, Windows
  • Znasz Kubernetes
  • Znasz protokoły TCP/IP, HTTP
  • Posiadasz wiedze z  zakresu zarządzania i optymalizacji baz danych: MySQL, PostgreSQL

Dodatkową zaletą będzie:

  • Podstawowa znajomość  języka Python

Stack technologiczny:

  • Python
  • Bazy MySQL
  • Docker
  • Dyntrance
  • Kubernetes
  • Jenkins
  • GIT
  • System operacyjny: Linux
  • Python

  • Dynatrance

  • Docker

Oferta pracy
Jakie będą Twoje obowiązki?

Automatyzacja wdrażanych aplikacji

40

Optymalizacja środowiska

30

Zarządzanie środowiskiem

30

Co możemy Ci zaproponować?
  • Praca w organizacji, która dba o pracowników i docenia indywidualność
  • Dużą samodzielność i swobodę w działaniu
  • Program wdrożeniowo – szkoleniowy
  • Długofalową współpracę
  • Elastyczne godziny pracy i możliwość pracy zdalnej
  • Brak oficjalnego dress code’u
  • Praca w zgranym zespole pasjonatów IT
  • Prywatną opiekę medyczną

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!