Front-end Developer (Angular)

Rekrutacja otwarta
Dodane 4 miesiące dni temu

11000 13000 PLN netto + VAT [B2B]

Warszawa/Zdalnie

Dołącz do zespołu profesjonalistów i pasjonatów IT, którzy tworzą najwyższej jakości rozwiązania dla najbardziej rozpoznawalnych marek na rynku. Jako Angular Developer  będziesz  tworzyć i rozwijać  nowoczesne aplikacje webowe i tworzyć strategie rozwoju interfejsu użytkownika.

Szukamy Ciebie jeśli:

  • Masz min 4 letnie doświadczenie w tworzeniu aplikacji Front-end
  • Bardzo dobrze znasz JS/CSS3/HTML5  poparta doświadczeniem w pisaniu aplikacji opartych o JS
  • Posiadasz umiejętności wykorzystywania preprocesorów (SASS/LESS)
  • Potrafisz tworzyć szablonów RWD
  • Masz doświadczenie w pracy z Dockerem
  • Wiesz na czym polega różnica między: ES5/ES6
  • Znasz język angielski na poziomie B2

Czym będziesz się zajmować?

  • Będziesz uczestniczył  w projektowaniu i wytwarzaniu responsywnych i nowoczesnych aplikacji front-endowych
  • Zadbasz o optymalizację wydajności realizowanych zmian
  • Będziesz testować i dbać o  jakość rozwiązań
  • Debugowaniem aplikacji

Stack Technologiczny:

  • Angular (4/5/6)
  • JavaScript
  • HTML/ CSS
  • Git
  • Docker
  • REST API

  • Angular

  • HTML/CSSS

Oferta pracy
Jakie będą Twoje obowiązki?

kodowanie

50

tworzenie nowych fukncjonalności

40

debugowanie aplikacji

10

Co możemy Ci zaproponować?
  • Niekończące się możliwości rozwoju i doskonalenia umiejętności
  • Praca w organizacji, która dba o pracowników i docenia indywidualność
  • Dużą samodzielność i swobodę w działaniu
  • Program wdrożeniowo – szkoleniowy
  • Elastyczne godziny pracy i możliwość pracy zdalnej
  • Brak oficjalnego dress code’u
  • Praca w zgranym zespole pasjonatów IT
  • Prywatną opiekę medyczną

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!